trocha plků nasraté fanky a drobné promíčko

4. dubna 2013 v 17:36 | anninke |  vývod bokem...
pěkně dlouho jsem to tady nechala ležet ladem, takže asi přišel čas vyplet a zasít. a jelikož duben se zatím jeví nevhodný k setí rostlinstva, budeme rozhazovat sémě hudební :D

nejdřív se budu věnovat naprosto srdcové záležitosti - finským HIM. poslouchám je přes deset let, mám všechny řadovky v originále, jsem jedna z těch fanek, kterým nevadí změny stylu, a miluju Screamworks stejně jako Razorblade Romance. co mě ale vytáčí k nepříčetnosti je to, že v poslední době se pánové Valo a spol. dali na dobývání Ameriky a dle mého názoru na úkor fanů v Evropě. takže máme ohlášenou novou desku a - bloody hell, how that pisses me of - turné po USA. no to by jednu trefilo. a pak další milá vychytávka, merch. vypadá skvěle, nicméně je k dispozici přes e-shop v USA. to znamená co? že si objednám album třeba s mikinou, pak čekám a čekám, než mi přes oceán dorazí za podstatně dražší poštovné a ještě to tady u nás musím proclít a zdanit. nádhera. merch finské kapely přes oceán...
taky tady máme klipy k singlům, další ukázka trolení fanů. album má vyjít na konci dubna, tak na začátku dubna vypustíme singly s videoklipy - potud fajn - ale bacha, budou dostupné jen v některých zemích. přece nechceme, aby náš klip viděli třeba lidi mimo Německo. protože čím míň lidí uvidí náš klip, tím víc se jich bude o nové album zajímat a těšit se na něj, žejo. uniká mi tady nějaká skvělá marketingová strategie?
no a šance, že by se třeba uráčili nás tady po šesti(?) letech poctít svou přítomností a oblažit nás koncertem, snad ani neexistuje.
so much for my favourite rock band.

a další, o dost radostnější záležitost. pozítří vydává nový singl čínská kapela Silver Ash (jo, to jsou ti z banneru nahoře). jmenuje se to Reborn a cover art vypadá moc pěkně:

bude k dispozici digitálně přes iTunes a tak.

a aby to bylo ještě víc obrázkové, tady je další:


no a na závěr by to chtělo taky nějakou nalákávku, aby vás to nalákalo, žejo. takže tady zkusíme postnout pár klipů.

Lunar Eclipse - stará ale skvělá

Pretty but Evil - víceméně aktuální.

no a já jdu zase zalézt pod šutr, odkud vylezu, až mě opět něco naprudí nebo nabudí :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama