BJD sraz v Brně

21. srpna 2011 v 14:48 | anninke |  o panenkách
včera ráno jsme se všichni sebrali (tedy já všechny sebrala) a vydali se srážet z Prahy do Brna. jelikož mi to sbírání trvalo podstatně déle, než jsem plánovala (vstávání prdelí napřed, neuvěřitelně dlouhá doba strávená česáním, instalace Severiho bulvičky a nakonec málem nevytištěný lístek na autobus...), ujel mi MHD bus směr Florenc před čumákem, a já musela letět na metro. dofuněla jsem na stanici rudá, přidušená a zpocená jako dveře od chléva. přes hučení v uších jsem zaslechla metro blížící se do stanice a zajásala, že autobus přeci jen v pohodě stihnu. předčasně. z nějakého záhadného důvodu jel řidič rychlostí vyhlídkového vláčku a mně nezbylo, než celou soupravu "urychlovat" svou zoufalou nepříčetnou psychickou silou. i přes zarputilé sabotážní snahy Pražské hromadné dopravy jsem dorazila na Florenc včas a společně s Wolfí a její smečkou jsme se úspěšně nabusili (to je jako nalodili, jenže s autobusem).

v Brně, když jsme se všici našli a sešli, nás místní gang zavedl na pěkné místečko s kašnou, lavičkami, stínem, trávou a kulturní vložkou v podobě takových těch šílenců, co skáčou po zdech. dollí osazenstvo bylo poměrně nadšeno následujícím piknikem. kromě čaje a sušenek jim byly poskytnuty i dvě vodní dýmky a láhev ferneta, kterou ovšem posléze zabavil William pro sebe. netrvalo dlouho a zjevily se následky šíšání a popíjení v podobě pestrobarevných poníků. Will znechuceně prohlásil, že to je horší než bílé myši, nicméně v konzumaci alkoholu neustal. během pikniku došlo i na další kratochvíle, například výměnu účesů, porovnávání velikosti u pánů a samozřejmě babské tlachy.

o něco později, vytlačeni z pozic zásadním úbytkem stínu, jsme zahájili hromadný přesun do rezervované čajovny s mezipřistáním v místních fastfood řetězcích a u bankomatů. naše cesta vedla přes náměstí, tudíž jsme pochopitelně zamýšleli spáchat si památeční foto u zdejšího slovutného falického orloje. vzhledem k nemilosrdně pražícímu slunci jsme ovšem focení odložili na později a bohužel z něho nakonec docela sešlo.

po příchodu do čajovny (patrně jsme svým počtem poněkud vyděsili tamější obsluhu) se události, jako obyčejně, zvrhly. alespoň tedy v některých odděleních. na(ne)štěstí tentokrát nebylo přítomno plyšové prase a nikdo neměl růžovou pláštěnku, podařilo se nám tedy zachovat aspoň jakés takés dekorum. nevyhodili nás. ani neodešel nikdo z ostatních hostů, ale to bylo nejspíš proto, že tam kromě naší hordy nikdo nebyl. nicméně po (na návštěvu čajovny) nijak dlouhé době jsme se po částech odebrali do jiného podniku - nedaleko situovaného Maid Café.

přiznávám se, že můj první dojem z Maid Café bylo lehké zklamání - asi jako když se odtrhnete od PC narvaného shoujo-mangoidními bišíky a obrázky panenčích fešáků a jdete se podívat ven na živé mužské. ale velmi brzy zklamání odeznělo, neboť milá obsluha pohledných načančaných slečen si mě rychle získala. sympatie čile proudily i opačným směrem, resinoví miláčci opět slavili úspěch v šíření své slávy a učarovali jedné z obsluhujících slečen. my jsme toho samozřejmě zneužili k vlastnímu šíření - resinofilní nákazy - a vnutili jí pár internetových odkazů a nějaké reprezentativní placky.

i v Maid Café došlo na ne úplně cudné záležitosti a kolem našeho stolu se zanedlouho vznášela mírná BL aura, narušovaná pouze Miqueninou snahou zjistit, co to má vlastně Erin na těch velkých chlapech (konkrétně na Terekovi). o něco později se kolem stolu vznášel ješte dým z vodnice (sejmula mě řádně, jen co je pravda). čas však neúprosně kvapil a nám nezbylo, než vyrovnat účty a odebrat se k dopravním prostředkům, opět se nabusit a jet domů.

- aní fotky ze srazu jsou tady na Rajčeti.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 edwards.goldeneyes edwards.goldeneyes | Web | 21. srpna 2011 v 16:35 | Reagovat

No bylo to super, a skoda, ze jsme nemohly zustat dele.

2 Jadvinka Jadvinka | Web | 21. srpna 2011 v 20:10 | Reagovat

jé Maruška-Beruška.Ráda bych vás všechny pozvala.Jenže já a cestování to se neslučuje,jsem bloudič :-D

3 Jadvinka Jadvinka | Web | 21. srpna 2011 v 20:21 | Reagovat

mělo tam být poznala,ale i to pozvala by nebylo špatné odpadlo by mé cestování.Jen jsem se Aninke chtěla zeptat,když tak bloudíte městem nebo rozbijete nějaký piknik v parku nemaj vás lidi-ehm-za cvoky?Já totiž když beru svou BJD do zahrady tak nějak tajně,aby sousedi mého muže nelitovali :-P

4 anninke (tissaia) anninke (tissaia) | 22. srpna 2011 v 9:29 | Reagovat

předpokládám, že mají. ale mě mají lidi za magora už tak dlouho, že mi to tak připadá v pořádku. jsem pošuk a jsem na to hrdá :D (zvlášť když se porovnám s některými normálními...)

5 Jadvinka Jadvinka | Web | 22. srpna 2011 v 20:57 | Reagovat

máš pravdu,v dnešní době je fajn být pošukem.I mně má rodina za krapet ujetou.Padesátka za dveřmi a babka má doma panenky,šije,plete a ještě jim dělá nábytek.Ale co mně je takhle fajn a ti co se berou moc vážně jsou magoři sami :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama