Seltaeb v Hybrálci

3. září 2008 v 20:49 | annii |  o akcích, výjezdech a kouzlu okamžiku
Je tomu zhruba 14 dní, co mě Aasha vytáhla na koncert Seltaeb - prý nějaký festík u Jihlavy. Už jsem kluky dlouho hrát neviděla (asi od března) a s novým bubeníkem ještě vůbec ne, tak jsem odstřelila dudácký fest ve Strakonicích i Open Air v Trutnově a vyrazila s nimi.

Sranda začla už cestou, když jsme stavěli u pumpy a Štrůdl při couvání málem urval výfuk. Do "areálu" jsme naštěstí trefili hned napodruhé, nicméně jen proto, abychom se dozvěděli, že Seltaeb budou hrát až asi za dvě a půl hodiny:( Tak jsme seděli, sosali pitivo a vedli blbé kecy nejen o právě vystupující kapele. Pak jsme se šli vytelit na trávu (naštěstní měl postrach výfuků dostatečné dekové vybavení). Po neurčité době válení na sluníčku naklusal pořadatel se změnou plánu - něco ve stylu "bafněte nástroje a hybaj na stage." A pak kluci hráli a vypadalo to asi takhle:
No a pro lepší představu to znělo asli takhle (ale přeci jen o něco líp, telefon je prostě jen telefon):
Ty davy, které tam nevidíte, tam opravdu nejsou - na kluky stálo za mnou asi 6 lidí a to bylo nejvíc, za tu dobu, co jsme pobyli. Když bylo dohráno, jeli jsme dom, neb pánové s Aashou měli ještě společenské povinnosti jinde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama