Finsko, neděle 6.7.

17. července 2008 v 18:03 | annii |  o akcích, výjezdech a kouzlu okamžiku
zapsáno: kemp Härmälä, 9.7.2008, dopoledne
V neděli jsme hrozně dlouho spaly (Folken možná ne, nemám páru). Terrnica se vracela ke své aupaiří rodině, nejdřív chtěla v deset, nakonec odjela někdy po jedné. My jsme s petrakou chtěly stihnout Teräsbetoni, nicméně se nezadařilo. Stihly jsme konec něčeho finského, co mi vzdáleně připomínalo Levellers, a rovnou pokračovaly dozadu na Bullet for My Valentine. Ani jsme se necpaly moc dopředu, neb byli hrozně nahlas. Ale řezali do toho fest, borci.

Další zastávka byla Apulanta na vedlejším stagi - tam jsem si připadala poněkud mimo mísu, všichni kolem byli děsně rozjetí a znali všechny texty, narozdíl ode mě. Krom toho tam bylo děsně prašno (suchá hlína + hopsání) a pořád po mně někdo dupal, takže úprk ještě před přídavkem pro mě byl spása. Později jsem zjistila, že jsem tam někde přišla o HIMí placku. A zrovna z té jsem měla takovou radost:(
Po nezbytné pauze přišel poslední (pro nás) koncert Ruisrocku - Apocalyptica. Jako mě předtím u HIM překvapilo, kolik lidí je tu žere, tak mě teď dostalo, že na Apocalypticu jich je tak málo. Ale pánové se nedali vyvést z míry, rozjeli drsnou pařbu a zahráli skvěle. Perfektně jsem se vyřádila, ještě teď mě bolí za krkem:) A přidali. Jen mě mrzí, že tu paličku na konci hodili o pár metrů vedle.
A to byl konec festu, přátelé.
Jo, ještě jsem zapomněla zmínit, že cestou na Ruissalo jsme Terrnice vyfotili toho jejího objeva. Přes plot. Určitě bylo hrozně nenápadné, když petraka deset minut fotila jakože mě před kempem:)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama